X
تبلیغات
زولا

دریای جان

هانی بیر یار وفادار منه یار اولسون... گوزه لیم سئویرم سنی...

قانون اول: می توان زردی روح و جسم را به طبیعت داد و شادابی را از آن گرفت. کافی است این درخواست را از کاینات داشته باشید.

قانون دوم: می توان طراوت و تازگی روح و ذهن را از سبزی دشت فراخ و ماهی اقیانوس به دست آورد. استفاده بیشتر از گیاهان و مواد غذایی دریایی روح شما را بهاری می سازد.

قانون سوم: اگر می خواهید یکنواختی را از ذهن و روح خود بیرون کنید به خانه تکانی بپردازید و همه چیز را تمیز کنید.

قانون چهارم: اگر می خواهید احساس شادابی و تازگی تمام وجودتان را فرا گیرد، لباس های تمیز و نو بر تن کنید.

قانون پنجم: اگر می خواهید احساس شادی و تغییر را در وجود عزیزانتان ایجاد کنید برایشان لباس نو بخرید تا با تغییر لباس طبیعت و بهاری شدن کاینات آنها هم لباس خود را عوض کنند.

قانون ششم: می شود با یک جمله در آغاز هر سال از برگرداننده قلوب درخواست کرد تا دل های ما را به نیکوترین شکل ممکن متحول سازد.

قانون هفتم: شجاع کسی نیست که قهر را ادامه می دهد؛ شجاع واقعی کسی است که برای آشتی پیشقدم می شود. عیددیدنی راهی است برای کسب مجدد شجاعت روح و جسم انسان.

قانون هشتم: وقتی در زمانی کوتاه دوستان زیادی را می بینید از تنها نبودن، احساس آرامش خواهید کرد و عشق به سرزمین و دیار در دلتان لانه می کند.

قانون نهم: بهترین لحظه برای شادی زمانی است که طبیعت تازگی را جشن می گیرد. به خاطر تازگی روح خودت چند روز اول سال را حتما تعطیل کن.

قانون دهم: تعطیلات اول سال بهترین فرصت است برای نشستن در گوشه ای از طبیعت و برنامه ریزی و بازبینی برنامه های قبلی.

قانون یازدهم: برای اینکه قدرت طبیعت را در زنده سازی موجودات شاهد باشید سبزه بکارید و به رشد روزانه آن در ایام عید دقت کنید. روز سیزدهم این سبزه را به آب بسپارید تا مگر جایی ثابت شود، ریشه زند و به رشد خود ادامه دهد.

قانون دوازدهم: به بهانه های مختلف خودت را به دامن طبیعت بسپار و در معرض باران بهاری قرار بده. نسیم بهاری روح تو را از کدورت پاک خواهد کرد و بیماری ها را از وجودت دور خواهد ساخت.

قانون سیزدهم: با خانواده در طبیعت گرد هم آیید. جرقه بسیاری از آشنایی های بعدی در همین روز طبیعت خواهد خورد و عمق صمیمیت و دوستی از روابط در این روز نمایان خواهد شد.

هر روزتان نوروز نوروزتان پیروز

خط خطی شده در چهارشنبه 28 اسفند 1387ساعت 10:55 ق.ظ توسط دریا یادگاری (11)|


کدهای جاوا وبلاگ

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس